MENU
Jesteś tutaj: NOWINKI I WIZJE A może by tak.... komiks o przygodach Super Copywroterki hmmm? Czyli nowe pomysły się kocą....

A może by tak.... komiks o przygodach Super Copywroterki hmmm? Czyli nowe pomysły się kocą....

#copywriter #copywriting #news #aktualne wizje #portfolio zawodowe #plany

06:24, dnia 29 maj 2019r.
Kategoria:NOWINKI I WIZJE
25
0

Kochane Chomisie, Myszonki i insze Gryzonki! Już od dłuższego czasu tłucze mi się po łepetynie i męczy strasznie pewien nowy pomysł, a właściwie to nie do końca nowy, bo o jego realizację już ponad kilka miesięcy temu wierciła mi dziurę w brzuchu ma droga funfela z pracy.... I w końcu musiałam go tutaj Wam uzewnętrznić nieco. 

No ale do rzeczy! Więc po rozpoczęciu już tworzenia tego Portfolio Artystki z mą wszelką twórczością artystyczną, naszła mnie nieodparta ochota na jeszcze więcej, czyli stworzenie również mego zawodowego Portfolio Copywroterki. Póki co jednak nie mam ani czasu, ani możliwości, ani sił ani nawet chęci i ochoty na rozpoczynanie jeszcze jednych prac równolegle generalnych od A do Z nad tworzeniem osobnej zupełnie stronki kolejnej i zawodowego Portofolio - takiego z prawdziwego zdarzenia, profesjonalnego no. A zatem z braku czasu, możliwości oraz własnego lenistwa póki co, tak sobie wykminiłam, żeby tak tymczasowo tylko póki nie dojrzeję w końcu do zrobienia tej osobnej strony całej, choć taką ledwie co namiastkę nędzną jakąś przynajmniej sobie tutaj machnąć, na tej stronie, nawet jak jedynie tam osobną podstronę i zakładkę jakąś kolejną i choć ledwie ociupinkę tylko móc jakoś tego mojego całego - i to już teraz mega ogoromnego straszliwie - "dorobku zawodowego" i "osiągnięć" w mym fachu pokazać innym i siem nim pochwalić - ale też i podzielić tym z Wami, co dla mnie jest wcale nie tylko pracą zawodową czy zarobkową, nie tylko wykonywanym zawodem, ale i kolejną, nową wielką pasją i miłością, która daje mi wiele szczęścia, radości, nadaje memu życiu cel i sens, i dzięki której wiem, że jednak naprawdę warto żyć i warto było na to te prawie 34 lata czekać cierpliwie i ciężko pracować, a także wycierpieć ten cały nieskończony ogrom wszystkiego, co najgorsze, wytrwale znosić ciosy od losu niezłomnie trwać i nie dać się pokonać, ani zniszczyć, znokautować czy choć połamać choćby nie wiem co i mimo wszystko..... Warto jednak było byc i postępować tak samo dokładnie, jak mój ukochany filmowy Boyka - i jak on być tym the best fighter of the world ever.... Oj warto było, cholera! Warto!!

Ojej... i zaś megaaa długaśna dygresja ciul wi o czym i totalnie od rzeczy no nic.. sorrki, już przechodzę do meritum!

No więc tak, pomysł nowy jest i jaki to już wiecie.... a co będzie dalej z tej czystej idee fix tylko w mej głowie spłodzonej póki co, to wyjdzie w praiu i jak to mawiają Anglicy: "time will tell".... Ale jest już idea i zamysł, jest nawet chęć i nieco zapalu do jego realizacji - przynajmniej teraz tak na ten moment i ciul wie, czy faktycznie będzie z niego jakiś ogień czy tylko słomianego jak to nieraz u mnie ... sie okaże hehehhe :P Tak więc póki co, to zaczynam nad tym ostro kminić i łepkiem ruziowym pracować, a być może coś z tego będzie więcej niż tylko piękne wizje no!! 

A do Was taka ogromna prośba... o dodawanie komentarzy i wpisow z Waszymi opiniami czy uwagami lub wszelkie insze na moim fanpage na Facebook, na który możecie wejść bezpośrednio, klikając w widget umieszczony w stopce tzn na samym dole strony - lub też klikając w ten link, ktory umieszczam dodatkowo dla ułatwienia: 

Lilithu In Wonderland Official Fanpage FB

P.S. Mam już nawet wstępne pomysły na formę tego zawodowego portofolio - w oprawie komiksu o przygodach Super Copywriterki, a nawet i wstępny projekt mojego logo, jaki tu zamieszczem zaraz, jak tylko znajdę choć jakąś wolną chwilkę na to noo!! i to na tyle póki co, bo czas już pędzić dzikim galopem pod prysznic i ogarniać się do pracy Ciało Chomisie cmokaski! :* 

„Exodus u schyłku homo sapiens…” 21:15, dnia 28 kwiecień 2019r.
Bezimienni 01:01, dnia 28 lipiec 2019r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*